Manipulátory

Jednokloubové manipulátory

Jednokloubové manipulátory jsou dílenské jeřáby navržené pro efektivní manipulaci s těžkými břemeny uvnitř i venku výrobních a skladových hal. V naší nabídce se jedná o zařízení nabízející nejvyšší nosnost nákladu. Díky robustní a jednoduché konstrukci nabízejí cenově nejvýhodnější typ dílenského jeřábu. Nabízíme variantu s kladkostroji využívajícím ruční zdvih a postrk nebo elektrický zdvih a pojezd s možností kombinace např. elektrický zdvih a ruční postrk. Nosnost těchto manipulátorů (dílenských jeřábů) dosahuje až 990 kg a nabízí maximální dosah ramene až 5000 mm.

Dvoukloubové manipulátory

Dvoukloubové manipulátory jsou ideální pro složitější manipulaci s břemeny v omezených prostorech. Dvoukloubové dílenské jeřáby mají výhodu v možnosti manipulovat za roh a v nižších setrvačných silách. Využití druhého kloubu umožňuje maximální využití zdvihu a pokrytí prostoru v nízkých prostorech. Dvoukloubové dílenské jeřáby jsou vhodné všude tam, kde je vyžadována vysoká přesnost a flexibilita. Nosnost těchto manipulátorů je až 350 kg a maximální dosah ramene je až 4500 mm.

Dvoukloubové manipulátory s teleskopem

Dvoukloubové manipulátory s teleskopem jsou navrženy pro přesnou manipulaci s břemeny do hmotnosti 250 kg. Jejich síla spočívá ve vybavení účelovými nástavci podle potřeb zákazníka. Jsou doplněny chapadly, závěsy nebo přísavnými zařízeními. Tyto dílenské jeřáby jsou vhodné všude tam, kde je potřeba složitější manipulace s břemeny s vysokou mírou přesnosti. Dosah ramene těchto manipulátorů je až 4000 mm.

Další vybavení a možnosti dílenských jeřábů

Každý z našich manipulátorů může být vybaven různými typy elektro-příslušenství, pneu-příslušenství a účelovými nástavci podle specifických potřeb našich zákazníků. Nabízíme např. kladkostroje GIS nebo Demag, signalizaci podtlaku a další specializované komponenty pro zajištění optimálního výkonu a bezpečnosti.

Strojírenská a zakázková výroba

Provádíme obrábění kovů dle požadavků zákazníka v malých i velkých sériích, a také atypickou výrobu. Dle přání klientů a dle potřeby pracujeme s různými materiály, jako jsou ocel, nerez, hliník, barevné kovy a plasty.

V rámci kovoobrábění nabízíme:

  • Vrtání
  • Soustružení
  • Broušení nakulato
  • Štosování drážek
  • Vertikální a horizontální frézování
Řezání laserem
Triom s.r.o. - manipulátory těžkých břemen

O nás

Vznik a začátky působení firmy Triom s.r.o.

Firma TRIOM s.r.o. vznikla v roce 1991 jako inženýrsko-výrobní podnik. Prvotní podnikatelský záměr firmy byl směřován k technické podpoře malých a středních podniků strojírenského charakteru, které nemají dostatečné vlastní kapacity pro kvalitní provedení technické přípravy nové výroby nebo k modernizaci a racionalizaci stávající výroby.

Během let se ukázalo, že naše práce oslovuje také velké firmy , včetně těch se zahraniční kapitálovou účastí. Tyto firmy se staly našimi hlavními zákazníky v oblasti technologie.

Současnost

V současné době má firma TRIOM s.r.o. vlastní technickou a výrobní základnu a zaměstnává 28 pracovníků. Technické a výrobní prostory se nacházejí ve dvou sousedících přízemních halách o ploše cca 1300 m². Výrobní hala o ploše 900 m² zahrnuje obrobnou, zámečnickou dílnu se svářovnou, montážní prostor a sociální vybavení. V sousední budově je brusírna, montážní pracoviště, technická kancelář s konstrukcí, administrativa a vedení firmy.

 

Obsloužili jsme již více než 100 spokojených zákazníků

  • více než 30 let na trhu
  • stovky realizovaných manipulátorů

Naši klienti

/media/clients/Siemens-logo.png Logo
/media/clients/onsemi_logo_color-148x53.png Logo
/media/clients/arceloor_mittla_Pc8Di7S.png Logo
/media/clients/iveco.jpg Logo
/media/clients/Semeprfit.png Logo
/media/clients/ABB-logo_aAn1M1j.png Logo